Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2019 16:28
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści
736V

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści trafi na Nintendo Switcha. Koreańczycy ocenili grę

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest aktualnie dostępna wyłącznie na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Polacy przenoszą grę na konsolę Nintendo i już teraz Koreańczycy ocenili produkcję.

CD Projekt RED już romansował z Nintendo Switchem zapewniając platformie Wiedźmina 3: Dziki Gon, a najwidoczniej w kolejce znajduje się Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Tytuł w ubiegłym miesiącu został oceniony przez Game Rating and Administration Committee Video Game Rating System, czyli koreańską organizację przyznającą oceny grom wideo.

Jest to bez wątpienia świetna wiadomość, ponieważ akurat Wojna Krwi idealnie nadaje się do platformy Nintendo. CD Projekt RED jeszcze nie potwierdził nowego wydania, jednak rating przyznany przez GRAC jest jednoznaczny.

Wiadomość o nowej wersji Wojny Krwi pojawia się oczywiści w kiepskim momencie, ponieważ Polacy potwierdzili, że nie zamierzają opracowywać kolejnych gier z tej serii. Studio jednocześnie kończy wsparcie Gwinta na konsolach.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści zebrało sporo pochwał od dziennikarzy, ale produkcja podobno nie zanotowała wyśmienitych wyników.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://wccftech.com/thronebreaker-the-witcher-tales-nintendo-switch/

Tagi: CD Projekt RED Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści