Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.12.2019 09:00
Beat Saber świetny wynik na Steam
779V

Beat Saber z historycznym wynikiem na Steam. Gra przoduje wśród produkcji na VR

Beat Saber trafił na listę 100 najlepiej sprzedających się gier, na Steam. Nie byłoby w tym nic wielkiego, gdyby nie fakt, że zrobił to, jako pierwszy projekt w pełni funkcjonujący na VR.

Beat Saber bardzo szybko po premierze stał się ogromnym hitem. Genialny pomysł na rozgrywkę, wespół z oprawą audiowizualną, przełożyły się na ogromne zainteresowanie. I cóż, z pełnym przekonaniem stwierdzam, że w pełni zasłużenie. Gra na instrumencie nigdy nie dawał mi tyle frajdy!

Teraz dowiedzieliśmy się, że tytuł jest jednym z najlepiej sprzedających się, na platformie Steam. Lista "Top Sellers" na owej platformie skupia sto gier, które odnotowały największy przychód w danym roku. Podzielona jest na cztery "poziomy", a konkretnie: Platynowy, Złoty, Srebrny i Brązowy. Beat Saber mieści się na tym najniższym, gdzie dzieli piedestał z takimi tytułami jak: Mortal Kombat 11GreedFall, a nawet Cyberpunk 2077.

Zeszłoroczny hit jest przy tym pierwszym tytułem, działającym wyłącznie w technologii VR, który zadebiutował we wspomnianym rankingu. Inne tytuły, które wspierały tę funkcję (a nie tylko na niej działały) i też tu zagościły, to na przykład War ThunderNo Man's SkyThe Forest.

Inne wiadomości ze świata wirtualnej rzeczywistości:

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/beat-saber-is-the-first-vr-only-game-on-steams-100-top-sellers-list/

Tagi: Beat Saber Hyperbolic Magnetism