Left 4 Dead VR to podobno kolejny projekt Valve. Gabe Newell nie ma litości

Plotka
991V
Left 4 Dead VR to podobno kolejny projekt Valve. Gabe Newell nie ma litości
Iza Łęcka | 11.12.2019, 09:06

Valve ujawniło Half-Life: Alyx, ale zapowiada się, że jest to dopiero pierwszy z kilku projektów przygotowywanych przez deweloperów Gabe'a Newella. Twórcy Steama rozwijają kolejne produkcje, a jednym z tytułów będzie podobno Left 4 Dead VR.

Valve nadal nie potrafi liczyć do trzech i zamiast Half-Life 3 będziemy grać w Half-Life: Alyx. Najprawdopodobniej jednak deweloperzy sięgną po kolejną, ukochaną przez fanów serię i przywrócą do życia Left 4 Dead w ramach produkcji opartej od podstaw na wirtualnej rzeczywistości.

Tyler McVicker, dziennikarz Valve News Network, jest przekonany, że Left 4 Dead VR naprawdę powstaje. Gra jednak nie zostanie ujawniona w ciągu następnych kilku miesięcy, gdyż Valve pochłonięte jest promocją Half-Life: Alyx. Na zbliżającym się The Game Awards otrzymamy więc nowe informacje o Alyxie.

Doniesienie nie jest jeszcze w żaden sposób oficjalnie potwierdzone. Stworzenie Left 4 Dead VR wydaje się jednak sensowne – przynajmniej z perspektywy Valve. Już Half-Life: Alyx udowodniło, że gracze mogą zdecydować się na zakup gogli VR dla jednego tytułu, więc powrót Left 4 Dead może spotkać się z podobnym pozytywnym odbiorem. Valve najpewniej nie liczy na taką wrzawę jak w przypadku wspomnianego tytułu, ale fani L4D od lat czekają na kontynuację. Na pewno znajdą się gracze, którzy chętnie sprawdzą nowe doświadczenie w ulubionym świecie.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2019/12/11/left-4-dead-3-vr-valve-new-game/

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper