Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.12.2019 19:30
Ellie tlou
1228V

Ellie w Resident Evil 2. Modyfikacja umożliwia granie postacią z The Last of Us

Modder idealnie odwzorował w modyfikacji główną bohaterkę The Last of Us 2, którą możemy sterować w remake'u Resident Evil 2.

The Last of Us 2 ma zadebiutować w nadchodzącym roku. Fani pierwszej odsłony czekają na pełnoprawną kontynuację z niecierpliwością, a na osłodzenie oczekiwania przychodzą Wam osoby zajmujące się modyfikowaniem gier - Darknessvaltier wydał moda, w którym każdy chętny może pokierować bohaterką z The Last of Us w grze Resident Evil 2 (2019).

Modder bardzo postarał się i dopieścił modyfikację - mod w pełni obsługuje animacje twarzy Ellie oraz fizykę włosów. Gracze, którym było dane pograć w The Last of Us mogą lekko się zdziwić, ponieważ głos dziewczyny podłożyła inna osoba niż ta, która pracowała dla Naughty Dog.

Modyfikację możecie pobrać po kliknięciu w ten link. Instrukcja instalacji została zawarta w sekcji "opis modyfikacji" i jest ona dosyć prosta, więc każdy powinien sobie poradzić. Twórcy udostępnili również pierwsze zrzuty ekranów (możecie je obejrzeć w sekcji "zdjęcia") oraz film, w którym możemy obejrzeć Ellie w remake'u Resident Evil 2.

Aktualizacja 1: Modyfikacja została niestety usunięta z portalu NexusMods - autor powinien zaraz wrzucić nowy link - jak tylko się pojawi, zaktualizuję newsa.

Warto przeczytać:

Źródło: dsogaming.com

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)