Iza Łęcka Iza Łęcka 16.12.2019 08:13
the last of us 2 ellie i joel
1745V

The Last of Us 2 w wielu miejscach odwołuje się do The Last of Us. Neil Druckmann pokazuje spostrzeżenia fana

Na kolejną prezentację The Last of Us 2 musimy zaczekać do przyszłego roku, jednakże fani wciąż rozkładają na części pierwsze już okazane materiały. Jeden z graczy dokonał intrygującego porównania pomiędzy pierwszą a drugą przygodą Ellie. Neil Druckmann przedstawił to znalezisko.

Sony nie zaprezentowało The Last of Us 2 na ostatnich tegorocznych imprezach, dlatego też pozostaje nam poczekać na pokaz gry do przyszłego roku. Produkcja zadebiutuje w maju, więc wydawca nie będzie mógł pokazać tytułu na E3 – firma będzie zmuszona do publikacji kilku materiałów przed premierą, lecz aktualnie nie wiemy, czy rozgrywka zostanie pokazana na jednym z nadciągających wydarzeń.

Dotychczas nie zobaczyliśmy zbyt wielu fragmentów oraz zwiastunów, jednak to nie blokuje sympatyków opowieści do sprawdzania wszelkich materiałów. Jeden z fanów dostrzegł pewne podobieństwa pomiędzy The Last of Us 2 i The Last of Us. Jego wiadomość podał dalej Neil Druckmann podkreślając, że to dopiero początek odwołań stworzonych w drugiej części.

Możemy się spodziewać, że każda taka scena zostanie wyłapana przez graczy, którzy już wielokrotnie poznali pierwszą przygodę Ellie oraz Joela, a teraz tylko wyczekują na moment doświadczenia drugiej historii. Twórcy mogą w wielu miejscach pokazać sceny bezpośrednio odwołujące się do The Last of Us i tym samym wywołać niezwykle przyjemne uczucie nostalgii. Pierwsza odsłona historii miała bowiem swój unikalny klimat...

Na naszej witrynie znajdziecie szereg wiadomości dotyczących nowej gry Naughty Dog:

Źródło: https://wccftech.com/druckmann-parallels-last-of-us-part-ii/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II