The Last of Us 2 na PS5 bez jakichkolwiek ekranów wczytywania? Wymowne słowa reżysera

News
2312V
The Last of Us 2 na PS5 bez jakichkolwiek ekranów wczytywania? Wymowne słowa reżysera
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2019, 15:54

Naughty Dog może przywitać nową generację ulepszoną wersją The Last of Us 2, która zostanie pozbawiona jakichkolwiek ekranów wczytywania. Taką sytuację zasugerował jeden z reżyserów – Kurt Margenau zadał wymowne pytanie.

zostało oficjalnie zapowiedziane jedynie na PS4, ale możemy mieć pewność, że w niedalekiej przyszłości gra trafi także na PS5. Zdaniem kilku informatorów – Sony chce zapewnić tytuł w okolicy premiery nowej generacji lub na samym początku 2021 roku.

Gra ma pokazać prawdziwą siłę dwóch platform Sony – japońska korporacja w zasadzie zakończy generację (wraz z Ghost of Tsushima) i rozpocznie kolejną za pomocą nowej przygody Ellie. Tytuł elektryzuje graczy z całego świata, a ostatnie słowa jednego z reżyserów są bardzo wymowne.

Rami Ismail – twórca Nuclear Throne – na Twitterze zadał proste pytanie dotyczące loadingów. Co wrzucilibyście na ekran wczytywania, gdyby czymś normalnym było publikowanie tam „dziwnych błahostek” związanych z tworzeniem gry, skargi lub cokolwiek innego, zamiast tradycyjnych podpowiedzi?

Na jego pytanie niespodziewanie odpowiedział Kurt Margenau – współreżyser The Last of Us 2 – który zapytał „co to jest ekran ładowania?”. Gracze nie mogą oczywiście liczyć na brak loadingów na PS4, jednak tak ma to właśnie wyglądać na PS5.

Fani oczywiście dość szybko odpowiednio zareagowali wierząc, że wielki świat z The Last of Us 2 będziemy poznawać na PS5 bez jakichkolwiek niszczących doświadczenie pasków.

https://twitter.com/THEAP99/status/1207793506812596224

Na naszej witrynie znajdziecie szereg wiadomości dotyczących nowej gry Naughty Dog:

Źródło: https://wccftech.com/playstation-5-removal-of-loading-screen/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych