Iza Łęcka Iza Łęcka 18.12.2019 13:39
Sly Cooper
1241V

Sly Cooper na PS5? Twórcy pragną powrotu

Szop złodziejaszek może powrócić na nową generację. Ekipa Sanzaru Games chce pracować nad nową produkcją z serii Sly Cooper i prosi graczy o wsparcie. Odpowiednio ciepłe przyjęcie ze strony fanów może sprawić, że Sony zleci stworzenie odsłony na PS5.

Sly Cooper nie ma specjalnego szczęścia i choć pierwsze trzy gry z serii zebrały dużo pochwał (średnia ocen na poziomie 83-88%), to jednak szop z lepkimi rączkami nie zawitał na aktualnej generacji. Ostania część zatytułowana Sly Cooper: Thieves in Time zadebiutowała w 2013 roku na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Sly Cooper: Złodzieje w czasie nie było jednak przygotowywane przez Sucker Punch, które już od 2009 roku rozwijało uniwersum inFamous, a prace zostały zlecone Sanzaru Games. To właśnie główny projektant studia, Mat Kraemer, potwierdził, że jego zespół jest gotowy na stworzenie kolejnej części:

„Uwielbiamy Sly'ego. Chcielibyśmy wrócić do tego świata. Zawsze jesteśmy gotowi, by zagłębić się w tej marce, bo praca nad nią była wspaniała. To był świetny projekt. Mogę tylko powiedzieć, że jeśli chcecie więcej Sly Coopera, dajcie znać Sony.”

Sanzaru Games jest gotowe, PS5 potrzebuje ciekawych produkcji, więc może to idealny moment na powrót serii Sly Cooper? Można mieć nadzieję, że twórcy już romansują z Sony, a wiadomość Kraemera to tylko przedsmak przyszłorocznej zapowiedzi.

Jesteście zainteresowani tematem PS5? Sprawdźcie nasze inne wiadomości:

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2019/12/you_need_to_let_sony_know_if_you_want_more_sly_cooper

Tagi: PlayStation 5 ps5 sanzaru games sly cooper