PS4 i lepszy DualShock 4. Sony prezentuje dodatkowe przyciski!

News
11030V
PS4 i lepszy DualShock 4. Sony prezentuje dodatkowe przyciski!
Wojciech Gruszczyk | 17.12.2019, 23:30

Sony już zapowiedziało nowy kontroler do PS5, jednak firma chce ulepszyć rozgrywkę graczom, którzy wciąż zachwycają się grami na PS4. Korporacja właśnie zaprezentowała dodatkowe przyciski.

Sony od wielu miesięcy prezentuje kontrolery zewnętrznych producentów, które mają poprawić wrażenia graczy na PlayStation 4, ale jak widać firma postanowiła także wziąć sprawę we własne łapy. Właśnie zaprezentowano Dualshock 4 Back Button Attachment – specjalna przystawka zadebiutuje 14 lutego w Europie (23 stycznia USA) i zapewni graczom dwa dodatkowe przyciski. Japońska korporacja podkreśla, że elegancka konstrukcja z dwoma programowalnymi i wysoce czułymi przyciskami z tyłu pozwoli graczom znacząco skrócić czas reakcji i dać większą elastyczność podczas rozgrywki turniejowej.

DS4 Dodatkowe przyciski 1

Firma zaskakuje rozwiązaniem, ponieważ na plecach pojawi się mały ekran OLED, który przedstawi właśnie wykorzystane rozwiązanie – na dwóch przyciskach możemy ustawić do 16 różnych akcji, a wszystkie szczegóły zostaną przedstawione na wyświetlaczu.

Jest to oficjalny sprzęt Sony przygotowany przez PlayStation – nie zewnętrzną firmę:

„Opracowany przez PlayStation: Produkt został przetestowany i zatwierdzony do wszystkich ulubionych tytułów PlayStation 4 oraz PlayStation VR i został zbudowany z myślą o ergonomii DualShocka 4.”

Inżynierowie zapewnią nam zmianę ustawień w locie, więc nawet podczas rozgrywki otrzymamy możliwość wybrania odpowiednich opcji, które mogą zapewnić graczom dużą przewagę podczas między innymi spotkań sieciowych. Dualshock 4 Back Button Attachment pozwoli zapisywać do trzech różnych profili – w tym wypadku przykładowo inaczej będą działać przyciski podczas rozgrywki w Overwatch, inaczej w FIFA 20, a jeszcze inaczej podczas zabawy w Call of Duty: Modern Warfare.

Cena? 29,99 euro.

DS4 Dodatkowe przyciski 2

DS4 Dodatkowe przyciski 3

Na naszym portalu przeczytacie także doniesienia dotyczące Sony:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/12/17/introducing-the-dualshock-4-back-button-attachment-out-14th-february

Komentarze (117)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych