Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2019 16:57
Gęś z Untitled Goose Game
887V

Untitled Goose Game trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery wersji na PS4

Microsoft wykorzystuje okazje i prezentację daty premiery Untitled Goose Game na PS4, by ogłosić wrzucenie gry do abonamentu Xbox Game Pass. Gdy posiadacze PlayStation 4 będą mogli kupić produkcję, klienci usługi XGP pobiorą tytuł w ramach XGP.

Untitled Goose Game to bez wątpienia jedna z największych ciekawostek 2019 roku. W tytule gracze wcielają się w gęś, która ma okazję terroryzować mieszkańców małego miasteczka. Propozycja House House Games trafiła 20 września na Nintendo Switcha i PC, ale już dzisiaj możemy potwierdzić, że ekskluzywność nie trwała za długo.

Na State of Play potwierdzono datę premiery Untitled Goose Game w wersji na PS4 i Microsoft właśnie zapowiedział rozszerzenie oferty Xbox Game Pass. Gra z gęsią w roli głównej trafi do graczy obu konsol już 17 grudnia.

Sytuacja jest jednak dość wymowna, ponieważ Untitled Goose Game to właśnie idealny tytuł do Xbox Game Pass – zagrasz, sprawdzisz, pośmiejesz się, może nawet ukończysz i usuniesz... Jestem przekonany, że wielu subskrybentów abonamentu Microsoftu chętnie sprawdzi grę.

Warto sprawdzić:

Tagi: House House Panic Untitled Goose Game