Untitled Goose Game

Untitled Goose Game

6,8
21 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.3
XONE 6.3
NS 6.0
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
House House
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Symulacja
Śr. czas:
4 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.09.2019
Europa:
20.09.2019
Producent:
House House
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Symulacja
Śr. czas:
4 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.09.2019
Europa:
20.09.2019

Untitled Goose Game - opis gry

Untitled Goose Game to gra action-adventure, która pozwala graczom przejąć kontrolę nad gęsią. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach i konsoli Nintendo Switch, a potem trafił też na inne sprzęty. Za jego produkcję odpowiadało studio House House, a za wydanie Panic.

Produkcja studia House House określana jest żartobliwie mianem “symulatora gęsi”. Faktycznie wcielamy się tutaj w zwykłą gęś, przed którą nie stoi żadne wymyślne zadanie: musi po prostu uprzykrzać życie mieszkańcom pewnej brytyjskiej wioski. Twórcy tłumaczyli, że inspiracją była dla nich seria Grand Theft Auto. 

Wioska podzielona jest na kilka pomniejszych lokacji, a trafiając do każdej z nich otrzymujemy zestaw zadań do wykonania, co -- jak wspomniano -- sprowadza się przede wszystkim do robienia żartów innym. Żarty mogą być różne: od kradzieży dyni, która wygrała konkurs, na straszeniu ludzi czy bardziej wydumanych wytycznych, np. takim pokierowaniu daną osobą, aby zrobiła to, co chcemy. Jeśli uda nam się zrealizować wystarczającą liczbę zadań, wówczas otrzymujemy ostatnią misję do wykonania. Jej przejście pozwoli odblokować kolejną lokację. Zasadniczo rzecz biorąc, gęś dysponuje trzema podstawowymi umiejętnościami: potrafi gęgać, trzepotać skrzydłami i chwytać niektóre obiekty dziobem, dzięki czemu jest w stanie je przenosić. Ważne jest również skradanie i niezwracanie na siebie uwagi. Większość zadań można wykonać w tej samej lokacji, ale niektóre opcjonalne wyzwania wymagaja od nas odwiedzenia wielu miejsc. Generalnie poziom trudności nie jest jednak przesadnie wysoki. 

Untitled Goose Game nie jest grą długą. Warto jednak dodać, że po napisach końcowych czeka na nas dodatkowa zawartość wydłużająca żywotność rozgrywki.

Po premierze gra doczekała się aktualizacji oferującej tryb multiplayer dla dwóch osób.

Wideo - Untitled Goose Game

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper