Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2019 15:12
Ghostbusters Afterlife
1035V

Ghostbusters: Afterlife na pierwszym zwiastunie. Sony pokazuje młodych łowców duchów

Sony Pictures zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu „Ghostbusters: Afterlife”. Produkcja trafi do kin w przyszłym roku i już dzisiaj możemy spojrzeć na głównych bohaterów. Twórcy zaoferują nam zaskakujący zwrot akcji.

Był plakat, były zdjęcia, więc oglądamy zwiastun. Sony zaprezentowało pierwszy materiał promujący „Ghostbusters Afterlife”. Premiera filmu odbędzie się w lipcu, więc jak widać Sony rozpoczęło już konkretną kampanię marketingową i dzisiaj w końcu oglądamy bohaterów w akcji. 

„Ghostbusters: Afterlife” jest ciekawym spojrzeniem na serię. Według oficjalnych informacji – jest to bezpośrednia kontynuacja „Ghostbusters” (1984) i „Ghostbusters II” (1989), ale historia przedstawi nam młodych bohaterów. W nowej obsadzie znaleźli się Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Carrie Coon oraz Paul Rudd, ale Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts również powrócą do swoich wielkich ról.

Trzecia część „Pogromców duchów” była przygotowywana od 1989 roku, ale Sony miało wyraźne problemy z projektem. Zdecydowano się na pełny restart, jednak „Ghostbusters” z 2016 roku nie spełnił oczekiwań, więc zdecydowano się porzucić pomysł i rozpoczęto prace nad kontynuowaniem pierwszych dwóch historii.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghostbusters Ghostbusters Afterlife Ghostbusters: Afterlife sony pictures