Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.12.2019 14:30
Ghostbusters: Afterlife na plakacie
1231V

Ghostbusters: Afterlife. Plakat i pierwsze zdjęcia bohaterów wyczekiwanego filmu

Znamy już oficjalny podtytuł nadchodzącego sequelu "Ghostbusters"! Otrzymaliśmy przy tym plakat promujący oraz pierwsze zdjęcia z produkcji. 

"Ghostbusters: Afterlife" to całkiem wyczekiwana kontynuacja kultowego filmu, która ma opowiedzieć o grupce młodych dzieciaków. Ci, natrafiając na nadprzyrodzone moce, będą potrzebowali pomocy legendarnych Pogromców Duchów, których każdy z nas kojarzy! 

Jeszcze przed pierwszym zwiastunem, który powinien pojawić się w przeciągu najbliższych dni, do Internetu trafiła garść zdjęć z filmu oraz oficjalny plakat promujący produkcję, która zadebiutuje na dużych ekranach w przyszłym roku. Na pierwszym materiałach możemy oglądać Paula Rudda (który zgodnie z plotkami wcieli się w nauczyciela) oraz Mckennę Grace i Finna Wolfharda. Sprawdźcie je w galerii poniżej!

Prace na planie trwały przez ostatnie kilka miesięcy i miały miejsce w Kanadzie. Efekty prac załogi oraz obsady, która jest istną mieszanką młodej krwi i hollywoodzkich wyjadaczy, zobaczymy już 10 lipca 2020 roku. Tymczasem czekajmy na zwiastun, który jeszcze lepiej przybliży nam klimat produkcji. 

Ghostbusters: Afterlife plakat

Interesujesz się filmami? Sprawdź koniecznie:

Źródło: https://www.vanityfair.com/hollywood/2019/12/ghostbusters-afterlife-first-look

Tagi: Finn Wolfhard Ghostbusters Ghostbusters: Afterlife