Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 12:30
Curse od Anabelle demo
653V

Curse of Anabelle. Horror w stylu Resident Evil i Blair Witch dostaje grywalne demo

Rockwise Entertainment przygotowuje bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich tych, którzy lubią się bać, gdy grają w gry. Ich projekt otrzymał właśnie grywalne demo. 

Curse of Anabelle to niezwykle obiecujący projekt kierowany do wszystkich tych, którzy uwielbiają czuć strach. Projekt jest przygodówką z elementami łamigłówek i interesującą historią. Fabuła rozgrywa się w Rezydencji Mansion, a wszystko kręci się wokół zagadkowej śmierci dziewięcioletniej dziewczynki, Anabelle. 

Jak możemy przeczytać, wizualnie produkcja mocno nawiązuje do stylu z Resident Evil, a perspektywa i praca kamery bazują nieco na tych, które oddano w nasze ręce przy okazji Blair Witch. Gracze będą musieli wykonywać mnóstwo ciekawych, mrocznych czynności, aby przedzierać się przez historię: czytać mistyczne księgi, używać starożytnych run, walczyć z nieczystymi siłami i podróżować w czasie oraz wymiarach! 

Choć data premiery nie została wciąż ujawniona, a jakiś czas  temu twórcy zaktualizowali swoją stronę na Kickstarterze informując, że projekt musi zostać anulowany z powodu braku pieniędzy, to istnieją przesłanki, iż wszystko jest na dobrej drodze. Tak mówi jeden z pracowników studia:

Pracujemy już nad potencjalnymi alternatywami finansowania ostatniego etapu rozwoju. Dołożymy wszelkich starań, aby Curse of Anabelle było wspaniałą grą dla nas wszystkich. 

Co więcej, na strojnie projektu, na Steam, pojawiło się grywalne demo projektu. Jeśli jesteście więc zainteresowani i chcecie sprawdzić, czy ów jest rzeczywiście dla Was- koniecznie to zróbcie! 

Lubisz się bać? Sprawdź także:

Źródło: https://www.onlysp.com/resident-evil-blair-witch-style-horror-curse-of-anabelle-gets-playable-demo/

Tagi: Curse of Anabelle horror Resident Evil Rockwise Entertainment