Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2019 20:11
Man of Medan
381V

Man of Medan pozwala zaprosić znajomego do gry. Twórcy udostępnili tryb Curator’s Cut i motyw PS4

Supermassive Games opublikowało nową aktualizację do The Dark Pictures: Man of Medan, która pozwala zaprosić znajomego do wspólnego przeżywania horroru. Gracze sprawdzą także alternatywne sceny, które nie są dostępne w głównej osi fabularnej.

The Dark Pictures: Man of Medan trafiło na rynek w sierpniu i produkcja zebrała oceny na poziomie 71%. Nie wszyscy fani byli zachwyceni podjętymi zmianami, jednak największym problemem gry jest czas ukończenia głównej historii – napisy końcowe zobaczycie już po czterech godzinach.

Twórcy postanowili rozszerzyć grono odbiorców tytułu i przygotowali Friend's Pass. Dzięki funkcji zaprosicie znajomego, który razem z Wami przeżyje historię – musicie tylko pamiętać, że zaproszenie jest jednorazowe.

Studio udostępniło także tryb Curator’s Cut, który zostanie odblokowany po pierwszym ukończeniu historii. Deweloperzy w ten sposób pozwalają graczom poznać alternatywne sceny, które nie zostały dołączone do głównej fabuły.

Oba dodatki są darmowe i mają zachęcić graczy do ponownego zapoznania się z The Dark Pictures: Man of Medan. Wcześniej Supermassive Games obiecywało, że choć historia z najnowszej gry jest krótsza, to jednak zespół zapewni atrakcje, które sprawią, że będziemy częściej włączać tytuł.

Ostatnią niespodzianką jest darmowy motyw dla PS4.

Warto przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/man-of-medan-free-friends-pass-curators-cut-mode-now-available

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures: Man of Medan