Psychonauts 2 cały czas powstaje. Do Double Fine dołączają uznani twórcy

Gry
515V
Psychonauts 2 cały czas powstaje. Do Double Fine dołączają uznani twórcy
Kajetan Węsierski | 30.11.2019, 10:40

Choć od momentu ogłoszenia opóźnienia sequelu Psychonauts o grze jest dość cicho, to wiele wskazuje na to, że prace idą, jak należy.

Psychonauts 2 to bardzo wyczekiwana kontynuacja kultowej platformówki. O produkcji zrobiło się głośniej w połowie tego roku, gdy oficjalnie potwierdzono prace nad nią i pokazano zwiastun. Niestety, kilka tygodniu po tym przekazano, iż premiera się opóźni.

Dalsza część tekstu pod wideo

Od tamtego czasu gra zdaje się tworzona "za zamkniętymi drzwiami". Jakiekolwiek informacje, które to nas docierają, są zaledwie szczątkowe. Teraz dowiedzieliśmy się, iż Double Fine postanowiło przerzucić kilku twórców RAD do prac nad sequelem Psychonauts

Studio przekazało, że do ekipy dołączyło kilku projektantów środowiska oraz animatorów. Wśród nich są takie nazwiska jak Nick Maksim, Janice Bell, Alex Turner oraz Miyuki Richardson. Double Fine ostatni raz oddelegowało podobnie dużą ekipę do jednego projektu, przy okazji Brütal Legend.

Zdaje się więc, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. O ostatecznym obrazie produkcji przekonamy się najpewniej już w przyszłym roku, choć wyjątkowo ciężko wyrokować ostateczną datę premiery. 

Więcej informacji o tej grze znajdziesz na naszym portalu:

Źródło: https://www.onlysp.com/psychonauts-2-gains-additional-animators-and-artists-from-rad-team/

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper