Iza Łęcka Iza Łęcka 29.11.2019 11:29
GTA 5 Trevor
1876V

GTA 5 za 42 zł. Duża promocja na hit Rockstar

Jedna z najlepszych gier ostatnich lat za mniej niż 50 zł. Rockstar pragnie przekonać kolejne osoby do swojego sklepu i sprzedaje GTA 5: Premium Edition w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli jeszcze nie poznaliście gangsterskiej historii, przyszedł na to dobry moment.

Rockstar przed premierą Red Dead Redemption 2 na PC wystartowało z Rockstar Games Launcher. Firma nie chce dzielić się wszystkimi zarobkami z Valve oraz Epic Games, więc rozpoczyna sprzedaż gier na własnej platformie.

Z okazji Black Friday przedstawiono interesującą promocję – GTA 5 w Premium Edition kupicie już za zaledwie 42 zł. Cena podstawowa wynosi 120 zł, więc możemy tutaj mówić o niezwykle zachęcającej ofercie.

Grand Theft Auto V to zdecydowanie jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Tytuł w 2013 roku otrzymał wiele nagród „Game of the Year” i choć od premiery na wszystkich urządzeniach minęło już trochę czasu, produkcja wciąż jest jedną z najlepiej sprzedających się gier 2019 roku w Wielkiej Brytanii. Rockstar wciąż rozwija sieciowy tryb GTA Online, jednocześnie pozwalając nawet zarabiać na szukaniu błędów.

Deweloperzy najwyraźniej chcą przyciągnąć klientów do Rockstar Games Launcher, a Black Friday i duża promocja są do tego znakomitą okazją. Jeszcze większe podkręcanie zainteresowania jest zrozumiałe, bo GTA 5 generuje wciąż bardzo duże zyski dzięki sprzedaży cyfrowych elementów.

Zapoznajcie się z serią plotek o potencjalnie przyszłych projektach Rockstar:

Źródło: Twitter

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North