Iza Łęcka Iza Łęcka 10.10.2019 08:16
gta 6
5739V

GTA 6 to podobno tylko jeden z projektów studia Rockstar. Twórcy mają pracować nad kilkoma grami

Rockstar posiada kilka zespołów rozrzuconych po całym świecie, które mają obecnie rozwijać przynajmniej kilka gier. Jednym z tytułów na pewno jest oczekiwane GTA 6.

W najbliższych tygodniach Rockstar będzie promował wyłącznie Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste, jednak prace nad grą na Dzikim Zachodzie zostały już zakończone. Firma pewnie już oddelegowała mniejszy zespół, który zajmie się teraz przygotowaniem dodatków do Red Dead Online i możemy mieć pewność, że twórcy pracują nad kolejnymi grami.

Sytuację interesująco przedstawił Angith Jayarajan, jeden z byłych pracowników studia, który miał okazję pracować dla Rockstar India:

„Po zdobyciu tytułu magistra w dziedzinie animacji i realizacji dwóch animowanych filmów krótkometrażowych, pracowałem w Rockstar Games. Pracowałem nad Red Dead Redemption 2 i kilkoma grami, których jeszcze nie mogę nazwać.”

Jego przygoda ze znanym studiem nie trwała za długo, ale między słowami otrzymaliśmy najważniejszą wiadomość – Rockstar pracuje nad kilkoma projektami. Jednym z nich na pewno jest GTA 6, ale może faktycznie Bully 2 wciąż powstaje?

W ubiegłym miesiącu pojawiły się przecieki, według których GTA 6 powstaje pod kodową nazwą Project America, a Rockstar pracuje także nad dwoma wersjami Bully 2. Doniesienia pochodziły wtedy od jednego z informatorów, który otrzymał szczegóły od pracownika... Rockstar India.

Brakuje nam w tym wypadku konkretów i oficjalnych informacji, ale możecie mieć pewność, że Rockstar nie próżnuje.

Warto sprawdzić również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/10/09/rockstar-games-projects-development/

Tagi: bully 2 gta 6 Rockstar