Iza Łęcka Iza Łęcka 12.11.2019 14:03
City Morgue GTA 5
3146V

GTA 5 z dużym DLC lub data premiery GTA 6? City Morgue zapowiada współpracę

GTA 5 wciąż nie powiedziało ostatniego słowa, a duże rozszerzenie do gry może zostać opublikowane dopiero w przyszłym roku. City Morgue potwierdziło nawiązanie współpracy z Rockstar, więc możemy liczyć na coś ciekawego.

City Morgue to amerykańska grupa hip-hopowa, która rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku. Od tego czasu ZillaKami oraz Bay Shore zyskali sporą popularność, co najwidoczniej przywiodło Rockstar, który chce wykorzystać raperów.

Na Instagramie City Morgue wylądowała grafika zwiastująca współpracę z Rockstar. Amerykanie nie przedstawiają szczegółów, ale wszelkie informacje mają zostać ujawnione latem 2020 roku – wiadomość została dodatkowo potwierdzona przez zespół, więc możemy mieć pewność, że nie jest to fake.

Rockstar może szykować się do kolejnego koncertu w GTA 5 za sprawą GTA Online, podczas którego gracze z całego świata otrzymają szansę posłuchania City Morgue. Niektórzy twierdzą, że raperzy zwiastują zapowiedź GTA 6, jednak trudno uwierzyć, by Rockstar pokusiło się o taką promocję wyczekiwanej przez wielu gry.

Nikogo nie może dziwić, że GTA 5 i GTA Online wciąż cieszą się olbrzymią popularnością, dlatego też Rockstar nie musi rezygnować z produkcji. Rozwijanie kolejnych dodatkowych zawartości przez mniejszy zespół, spokojnie może iść w parze z przygotowywaniem przez główny oddział znacznie większej gry opracowywanej już z myślą o next-genach.

City Morgue GTA 5 wiadomość

Warto również sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: City Morgue Grand Theft Auto V gta 5 Rockstar Rockstar North