Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2019 18:34
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie walka grafika
976V

Star Wars 9 zapowiada pojedynek. Mocna reklama zachęca do filmu

Disney szykuje się do wielkiej premiery „Star Wars 9”, więc korporacja opublikowała właśnie reklamę telewizyjną zatytułowaną „Duel”. Widzowie mogą szykować się na ostateczne rozwiązanie problemów Skywalkerów.

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Najnowsza produkcja w reżyserii J. J. Abramsa jest ostatnią częścią głównego cyklu filmów z serii Star Wars i kolejny, kinowy projekt z uniwersum trafi na wielki ekran dopiero w 2020 roku.

Disney po premierze „Krainy Lodu 2” skupia się wyłącznie na promocji „Star Wars 9”, więc dzisiaj mamy okazję spojrzeć na kolejną reklamę. Spot w przekonujący sposób zapowiada wielkie starcie, którego będziemy świadkami w dniu premiery filmu.

Korporacja nie może już zwlekać, bo według najnowszych informacji, „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” nie cieszy się wybitnymi wynikami w zamówieniach przedpremierowych i według prognoz opowieść może zanotować najgorszy start z całej trylogii.

Przedstawiona reklama może skłonić niezdecydowanych do zapoznania się z filmem, który zakończy wieloletnią opowieść. Niestety, film nie otworzy drzwi do kolejnej sagi.

Na naszym serwisie sprawdzicie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gwiezdne Wojny Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie Star Wars star wars 9