Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2019 21:30
Star Wars 9
1648V

Star Wars 9 nie zapoczątkuje nowych historii. Reklama zapowiada wielki koniec

Do premiery „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” pozostał już tylko miesiąc, więc Disney opublikował nową reklamę zapowiadającą wielkie zakończenie historii. J.J. Abrams jednocześnie potwierdził, że jego historia nie zapoczątkuje nowych wydarzeń.

Najwięksi fani Gwiezdnych wojen odliczają do premiery „Star Wars 9”. Film otrzymał świeżą reklamę, która powinna wkrótce trafić do między innymi telewizji, a jej wymowny tytuł („Koniec”) powinien przygotowywać widzów na wielkie zakończenie historii.

W sprawie filmu wypowiedział się J.J. Abrams, którego słowa mogą mocno zaskoczyć, ponieważ według reżysera – „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” nie otworzy drzwi do przyszłych scenariuszy. Reżyser chce raz na zawsze zakończyć sagę i choć kolejne filmy już powstają, to jednak w jego produkcji nie powinniśmy znaleźć bezpośrednich odwołań do przyszłych wydarzeń.

Nie oznacza to oczywiście, że każdy poczuje pełne spełnienie po zobaczeniu „Star Wars: The Rise of Skywalker”. Naomi Ackie w ostatnim wywiadzie dla Metro powiedziała wprost , że zaprezentowane wydarzenia mogą wywołać „jeszcze więcej pytań”, bo „historia trwa nadal”.

Pozostaje nam tylko czekać na premierę, ale trzeba przyznać, że J.J. Abrams jak i cała ekipa najnowszego epizodu zmierzy się z wyjątkowym zadaniem.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/11/19/star-wars-the-rise-of-skywalker-isnt-setting-up-a-new-trilogy-says-jj-abrams?sf112778238=1

Tagi: Gwiezdne Wojny Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie JJ Abrams star wars 9