Iza Łęcka Iza Łęcka 26.11.2019 10:00
Star Wars Jedi Upadły zakon zmiany
1879V

Star Wars Jedi: Upadły zakon z modami. Nowe stroje, poprawione efekty i brak rudych włosów

Scena moderów nie próżnuje i zajmuje się ulepszeniami Star Wars Jedi: Upadły zakon. Aktualnie najpopularniejsza modyfikacja usuwa rude włosy bohaterowi, choć to początek zmian, które można wprowadzić do gry.

Star Wars Jedi: Upadły zakon stanowi dla wielu duże zaskoczenie listopada. Gra nie zachwycała pierwszymi materiałami, poprzez to część odbiorców podchodziło do niej z dystansem. W ostateczności jednak na rynku zadebiutowała dopracowana, ciekawa i rozbudowana pozycja osadzona w uniwersum Star Wars .

Najnowsza produkcja Respawn Entertainment stanowi również dobre płótno dla twórców modyfikacji, którzy chętnie zajmują się ulepszeniami. Aktualnie najpopularniejsza modyfikacja nazywa się „Batter Call Cal” i zajmuje się zmianą koloru włosów głównego bohatera – efekt dostrzeżecie wyżej. Gracze mogą także skorzystać z nowych ubrań, poprawić HDR lub dopracować efekty światła. Wśród prac znajdują się jednocześnie nowe moce głównego bohatera, zmieniona twarz Cala lub opcja zastąpienia go Benem Skywalkerem.

Wszystkie modyfikacje z prezentacją przykładów znajdziecie na portalu Nexusmods.com. Jak widać moderzy bardzo łatwo wycisnęli z Star Wars Jedi: Upadły zakon dodatkowe soki, a wyszło im to całkiem nieźle.

Star Wars Jedi Upadły zakon mody

Więcej o serii Star Wars znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: https://www.gamesradar.com/star-wars-jedi-fallen-order-mods/

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon