Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.11.2019 16:29
pad star wars
859V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Xbox prezentuje limitowanego pada i dysk HDD

Microsoft opublikował materiał, w którym przedstawiają limitowanego pada oraz dysk, nawiązujące do najnowszej gry w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Wraz z grą Star Wars Jedi: Upadły zakon, rozpoczęto prace nad limitowanym padem do konsoli Xbox One, nawiązującym do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jest on dostępny do kupienia poprzez platformę Amazon, został wyceniony na kwotę ponad 500 złotych. Microsoft wyprodukował tylko 7 tysięcy sztuk, więc jeśli chcecie go kupić, śpieszcie się.

Do kontrolera została dołożona stacja dokująca, w której możemy z łatwością naładować urządzenie. Jest on kompatybilny ze wszystkimi wersjami konsol od Microsoftu z serii Xbox One. Kolorystyka pada przypomina barwy, którymi wyróżniało się Imperium, fikcyjne państwo stworzone na potrzeby uniwersum Gwiezdnych Wojen. Warto zaznaczyć, że w miejscu na baterię, twórcy pada stworzyli napis "Pozdrowienia z Kashyyyk" - z planety zamieszkiwanej przez humanoidalną rasę Wookieech.

Oprócz tego, Microsoft zaprezentował również przenośny dysk HDD o pojemności 2TB, graficznie nawiązujący również do Imperium.  Można go nabyć także poprzez Amazon.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon