Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2019 16:47
Star Wars Jedi: Upadły Zakon Stefan Pawłowski
596V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon prezentuje polski dubbing. Aktorzy opowiadają o nowej roli

Star Wars Jedi: Upadły Zakon zbiera pochwały za fabułę, walkę oraz dobre wykorzystanie znanych motywów z innych gier, ale tytuł posiada również porządny dubbing. Danuta Stenka i Stefan Pawłowski postanowili opowiedzieć o swojej roli do nowej gry Electronic Arts.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to dla wielu najlepsza gra w uniwersum Gwiezdnych wojen od lat, a nie brakuje opinii, według których nowa produkcja Respawn jest jedną z najważniejszych gier 2019 roku. Tytuł nie prezentuje rewolucji pod względem systemów i mechanik, ale dobrze dobiera poszczególne elementy z różnych światów i prawie zawsze w umiejętny sposób wkłada je w szaty Star Wars.

Gra potrafi również zaskoczyć w jeszcze jednym miejscu – oferuje całkiem przyjemny dubbing. To nadal nie jest najwyższy poziom i w kilku miejscach słychać skromne zgrzyty, ale Star Wars Jedi: Upadły Zakon można bez najmniejszego problemu ukończyć słuchając między innymi Stefana Pawłowskiego i Danuty Stenki.

To ten duet wcielił się w głównych bohaterów i właśnie ich będziecie przez całą podróż słuchać najczęściej. Jeśli wciąż nie słyszeliście, jak po polsku brzmi najnowsza produkcja Respawn Entertainment – włączcie poniższe materiały i otrzymacie skromny pokaz dubbingu.

Miejmy nadzieje, że kolejne gry Electronic Arts podążą tą drogą i teraz pełna lokalizacja będzie standardem.

Przeczytajcie więcej o Star Wars Jedi: Upadły zakon:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon