Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2019 15:46
Star Wars 9
2212V

Star Wars 9 na pierwszym fragmencie. Disney podgrzewa atmosferę przed premierą

Disney opublikował pierwszy fragment „Star Wars 9”. Korporacja pozwala widzom spojrzeć na wycinek „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” i tym samym przygotowuje widzów na wielką premierę. Oczekiwana historia będzie dostępna w przyszłym miesiącu.

„Star Wars 9” trafi do polskich kin już 19 grudnia 2020 roku. Będzie to jeden z najważniejszych filmów ostatnich 12 miesięcy, ponieważ opowieść zakończy historię sagi Gwiezdne wojny i rozpocznie małą przerwę – następny film zobaczymy w kinach dopiero w 2022 roku.

To właśnie z tego powodu Disney publikuje kolejne materiały, by mieć pewność, że sympatycy serii będą gotowi na oczekiwaną produkcją. Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy fragment pokazujący jedną ze scen z „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

Trzeba przyznać, że całość wygląda dość efektownie i choć materiał trwa tylko 30 sekund, to jednak zabawki Szturmowców powinny przypaść do gustu fanom serii. Nie jest to nic nadzwyczajnego, jednak plecaki odrzutowe na pewno pomogą im w walce.

Trzeba przyznać, że Disney w naprawdę przemyślany sposób prowadzi akcję promocyjną swoich nowych tytułów – w sumie korporacja jeszcze na koniec roku może dorobić się kolejnego miliarda w box office.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gwiezdne Wojny Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie star wars star wars 9