Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2019 16:32
Gwiezdne wojny Maraton
1465V

Maraton Gwiezdnych wojen w Polsce. Znamy szczegóły wydarzenia

Fani Star Wars mogą szykować się na wielkie wydarzenie. Maraton Gwiezdnych Wojen został zapowiedziany i podczas imprezy zainteresowani zobaczą trzy filmy. Niestety, w Polsce nie zdecydowano się na pokaz całej sagi.

Już w przyszłym miesiącu będziemy świadkami premiery „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Jest to wielkie zakończenie sagi, które pozwoli nam odetchnąć i przygotować się na zupełnie nową historię ze Star Wars 10. Zanim jednak będziemy myśleć o kolejnych ruchach Disneya, warto odpowiednio zadbać o nadciągający film.

W kinach Helios obędzie się „Maraton Gwiezdnych Wojen”, podczas których widzowie zobaczą „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, następnie „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, by na końcu rozkoszować się akcją z „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

Maraton został zaplanowany na 20 grudnia... Szkoda jedynie, że w Polsce nie zdecydowano się na przygotowanie prawdziwego maratonu, podczas którego widzowie zobaczą wszystkie odsłony Star Wars. O imprezie trwającej 27 godzin informowaliśmy w październiku.

Zamierzacie się wybrać na maraton Gwiezdnych wojen?

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: gwiezdne wojny Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi maraton maraton gwiezdne wojny maraton star wars star wars 9