Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2019 22:01
She-Hulk, Ms. Marvel i Moon Knight
1543V

MCU zostanie znacząco rozbudowane. She-Hulk, Ms. Marvel i Moon Knight trafią do filmów

MCU otrzyma trzech kolejnych superbohaterów, którzy mogą w ciekawy sposób rozbudować Marvel Cinematic Universe. „She-Hulk”, „Ms. Marvel” oraz „Moon Knight” po swoich perypetiach podzielonych na odcinki będą gotowi na debiut w kinowych produkcjach.

W 4. Fazie Marvel Cinematic Universe zobaczymy pierwsze seriale, które zostaną połączone z filmami, ale Marvel pracuje już nad kolejnymi historiami. „She-Hulk”, „Ms. Marvel” i „Moon Knight” nadal nie posiadają dat premier, ale możecie mieć pewność, że przygotowane historie będą bardzo istotne dla MCU.

Wiadomość potwierdził Kevin Feige, który podczas rozmowy z dziennikarzem THR's Awards Chatter wspomniał o interesujących relacjach pomiędzy filmami a serialami z Marvel Cinematic Universe:

„Niektóre postacie, takie jak She-Hulk, Ms. Marvel i Moon Knight, które spotkasz po raz pierwszy w serialach Disneya+, później pojawią się w kinie.”

Potwierdzają się tym samym plotki z ubiegłego tygodnia – jeśli widzowie będą chcieli poznać wszystkie historie z Marvel Cinematic Universe, to zostaną zmuszeni do oglądania seriali z Disney+. Jest to oczywiście dobra opcja dla wiernych fanów, którzy uwielbiają MCU (więcej dobra!), ale okazjonalni widzowie mogą potrzebować odpowiedniego wprowadzenia.

Ms Marvel She Hulk Moon Knight - okładki

Tak prezentują się wszystkie produkcje z 4 fazy Marvel Cinematic Universe:

Źródło: https://uk.ign.com/articles/2019/11/11/kevin-feige-confirms-she-hulk-ms-marvel-and-moon-knight-will-appear-in-movies-after-disney-shows?sf112261483=1

Tagi: Marvel Cinematic Universe MCU Moon Knight Ms. Marvel She-Hulk