Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.11.2019 16:00
Marvel's Avengers z sześcioma bohaterami na premierę
549V

Marvel's Avengers. Twórcy zaoferują sześciu grywalnych bohaterów na start

Przyszłoroczna, wyczekiwana gra z uniwersum Marvela, pozwoli nam początkowo sterować sześcioma bohaterami. Liczba ta ma jednak rosnąć po premierze. 

Marvel's Avengers to bardzo wyczekiwana gra, która ma pozwolić nam wcielić się w postaci znane z komiksów największego komiksowego wydawnictwa na świecie. Pomimo wielu kontrowersji, które zrodziły się już przy pierwszych zwiastunach, gracze wciąż wierzę, że tytuł okaże się co najmniej dobry. 

Jak przekazał Scot Amos, szef Crystal Dynamics, w wywiadzie udzielonym dla IGN Italy, na premierę Marvel's Avengers, będzie można wcielić się w sześć postaci. Taka liczba ma być dostępna na początku:

Hero Missions zarezerwowane są dla trybu jednoosobowego i stawiają gracza przed wyzwaniem przemierzania poziomów w roli konkretnego bohatera. Z czasem odblokowane zostaną misje "Warzone", gdzie będzie można grać dowolnym bohaterem- zarówno w trybie jednoosobowym, jak i kooperacji (do czterech graczy).

Jedynym ograniczeniem będzie to, że drużyny wieloosobowe będą musiały składać się z różnych bohaterów. Nie będzie samych Hulków! Aby dać szersze możliwości, z czasem udostępnimy więcej postaci, niż sześć premierowych. 

Bohaterowie, którzy są znani na ten moment, to: Thor, Iron Man, Czarna Wdowa, Hulk, Kapitan Ameryka oraz Ms. Marvel. Kolejni mają dochodzić w formie darmowych aktualizacji, a płatne będą wyłącznie aspekty kosmetyczne (jak specjalne stroje).

Szef studia potwierdził w tym samym wywiadzie, że wybory graczy będą miały wpływ na oferowane zakończenie

Tak, będą (różne ścieżki - przyp. red.), chociaż nie mogę za wiele o tym powiedzieć. Historia będzie miała stałe punkty (początkowe i pośrednie), ale poza tym... Będą alternatywne zakończenia, zgadza się. 

Premiera Marvel's Avengers planowana jest na 15 maja 2020 roku. Gra zadebiutować ma na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Rzuć okiem także na:

Źródło: https://wccftech.com/marvels-avengers-features-six-heroes-at-launch-story-choices-and-multiple-endings-confirmed/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix