Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2019 17:47
Marvel's Avengers
328V

Marvel's Avengers. Twórcy po świętach zasypią nas informacji dotyczącymi kooperacji oraz darmowej zawartości

Po świętach możemy spodziewać się ogromnego wysypu informacji na temat trybu kooperacyjnego oraz popremierowej zawartości w grze Marvel's Avengers.

Do premiery Marvel's Avengers pozostało jeszcze ponad pół roku - mimo to, twórcy ze studia Crystal Dynamic, zaspokajają naszą ciekawość, udostępniając regularnie konkretne informacje dotyczące produkcji. Jak już wiemy, Marvel's Avengers będzie grą nastawioną przede wszystkim na tryb dla pojedynczego gracza - jak się dowiadujemy, tryb kooperacyjny będzie grał w produkcji również ogromną rolę.

Do tej pory udało nam się usłyszeć od twórców, że w grze znajdziemy tryb kooperacyjny, ale w przeciekach nie było nic istotnego. Wygląda na to, że po świętach dostaniemy masę nowych konkretów na temat właśnie tego aspektu gry. Philippe Therien, główny projektant, gdy zapytano go, kiedy dostaniemy nowe szczegóły na temat produkcji, powiedział:

Z pewnością po sezonie świątecznym, jeśli się nie mylę. Ale do tego czasu zawsze będą zwiastuny, które będą publikowane dość często na Twitterze lub stronie internetowej studia. Po świętach porozmawiamy o współpracy z wieloma rzeczami do ujawnienia. 

To jednak nie wszystko, ponieważ mężczyzna powiedział, że zostanie poruszony również temat popremierowej zawartości, czyli nowi bohaterzy czy zadania. 

Po zakończeniu wakacji będziemy mogli porozmawiać o harmonogramie i częstotliwości występowania postaci. Staramy się zobaczyć, co jesteśmy w stanie zrobić, aby uzyskać jak najlepszy wynik, a także zainteresować ludzi.

Przypomnijmy, że Marvel's Avengers zadebiutuje na rynku 15 maja następnego roku. Tytuł zmierza na PC, Xboksa One oraz PS4.

Warto zajrzeć:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix