Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2019 16:28
Marvel's Avengers Thor
974V

Marvel's Avengers na rozbudowanym zwiastunie. Historia, personalizacja, umiejętności i zadania

Crystal Dynamics przerwało milczenie i deweloperzy przygotowali rozbudowany zwiastun Marvel's Avengers. Materiał zbiera wszystkie wcześniej ujawnione informacje i pozwala spojrzeć na sporo nowej rozgrywki. To zdecydowanie najbardziej wartościowy materiał z nowej gry twórców ostatnich przygód Lary Croft.

Marvel's Avengers zadebiutuje na rynku w maju, więc Crystal Dynamics ma jeszcze czas na dogłębną prezentację gry, ale nawet w tej sytuacji – deweloperzy już teraz zdecydowali się zaprezentować przegląd gry.

Twórcy na początku opowiadają o fabule, ale już po chwili możemy w końcu spojrzeć na personalizację superbohaterów. Każda postać otrzyma od twórców wiele strojów, które w dodatku będziemy ulepszać za pomocą nowych dodatków, które będą wpływać na nasze możliwości podczas walki.

Postacie będą tym samym zwiększać swoją siłę, obronę, zasięg, a także statystykę nazwaną „bohaterstwo"(?). Dodatkowo skorzystamy z rozbudowanych drzewek przepełnionych umiejętnościami – na przykładzie Iron Mana widzimy między innymi trzy rodzaje ataków.

Interesująco na pewno wygląda także system doboru misji – tutaj skorzystamy z mapy świata, na której znajdziemy „punkty”. W sumie mogliśmy się spodziewać, że autorzy skorzystają z HUB-a i będą nas wysyłać na różne wydarzenia.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix