Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 16:58
Death Stranding buty
641V

Death Stranding z własnymi butami. Kojima otrzymał specjalny model

Hideo Kojima może dzisiaj odetchnąć. Jego najmłodsze dziecko zostało ocenione przez dziennikarzy z całego świata, więc teraz Japończyk w spokoju kontynuuje promocję gry. Na imprezie we Francji twórca został przywitany własnymi butami.

Bardzo długo czekaliśmy na ten dzień. W końcu możemy podzielić się z naszą społecznością recenzją Death Stranding, w której Michał bardzo celnie zaprezentował nowe dzieło Hideo Kojimy. Japończyk stworzył wielką przygodę, o której będziemy mówić jeszcze przez wiele tygodni.

Hideo Kojima podróżuje teraz po całym świecie, by promować swoje nowe IP i na spotkaniu we Francji otrzymał pierwszą parę swoich butów Death Stranding. Przygotowano w zasadzie trzy modele, które mogą trafić w gust szerokiego grona odbiorców.

Trzeba przyznać, że biały projekt wygląda naprawdę nieźle... Choć pewnie znajdą się także chętni, którzy chcieliby kupić pozostałe modele. Są to oczywiście zestawy przygotowane specjalnie dla Kojimy i trudno powiedzieć, czy trafią do sklepów.

Warto oczywiście pamiętać, że Kojima prowadzi sprzedaż najróżniejszych gadżetów z Death Stranding, wśród których można wyróżnić między innymi okulary.

Death Stranding buty 1
Death Stranding buty 2

Death Stranding buty 3

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment