Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.10.2019 23:50
Diablo 4 i Diablo II Remastered mają pojawić się na BlizzConie!
4212V

Diablo 4 i Diablo II Remastered mają pojawić się na BlizzConie!

Zapowiedzi wielce wyczekiwanych gier, czyli Diablo 4 i Diablo II Remastered mają pojawić się na tegorocznym BlizzConie!

Blizzard narobił sobie ostatnio sporo problemów, jednakże tegoroczny BlizzCon może przynieść firmie sporo oddechu i ciepłych komentarzy ze strony graczy.

Dlaczego? Tuż przed wielką imprezą Zamieci w Sieci pojawia się coraz więcej plotek dotyczących rzekomych zapowiedzi dwóch niezwykle wyczekiwanych gier od kultowego studia. Pierwszą z nich ma być huczne ogłoszenie Diablo IV, które to ma przynieść serii istną rewolucję, zmieniając nieco jej założenia tak, aby odświeżyć i na nowo zdefiniować cały gatunek. 

Drugą grą ma być zaś Diablo II Remastered i jeśli wierzyć pogłoskom sprzed kilku miesięcy, odświeżona "dwójka" w końcu pozwoliłaby zapoznać się z tą przygodą graczom konsolowym! Trzeba pamiętać jednak, że są to tylko nieoficjalne doniesienia od osób związanych z Blizzardem bądź ich społecznością, więc nie ma co napalać się zbyt wcześnie.

Z drugiej zaś strony - gdy pojawia się tak wiele plotek z różnych źródeł, coś musi być na rzeczy. Jeśli zaś chodzi o Overwatch 2, to nie zostanie jeszcze zapowiedziane, ale deweloperzy pracują nad tym, aby jak najszybciej wypuścić grę na rynek - być może doczekamy się takiego tytułu startowego dla nowej generacji?

Warto przeczytać:

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo II