Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 21:30
Ant Man 3 art
896V

Ant-Man 3 ma znajdować się w produkcji. Marvel rozwija kolejne filmy

4. Faza Marvel Cinematic Universe rozpocznie się w przyszłym i zakończy pod koniec 2021 roku, więc Kevin Feige musi już planować kolejne ruchy. Według najnowszych doniesień, jednym z następnych filmów opracowanych przez Marvela jest „Ant-Man 3”.

Na początku przyszłego roku zobaczymy „Black Widow”, który rozpocznie 4. Fazę Marvel Cinematic Universe. W przeciągu dwóch lat MCU zostanie rozbudowane o ponad 10 produkcji (filmy + seriale), ale Marvel musi już kombinować i planować kolejne ruchy.

Informatorzy są przekonani, że w kolejnych latach zobaczymy „Ant-Man 3” - już teraz mają trwać wstępne plany, ale prace na planie ruszą dopiero latem 2021 roku. Wiadomością podzielił się dziennikarz Charles Murphy, który wielokrotnie udowodnił, że posiada dobre dojścia do pracowników z Marvela.

Redaktor dwa tygodnie temu usłyszał o projekcie, ale wciąż czekał na „twarde dowody”, na które natrafił wczoraj – Marvel rozwija tytuł pod roboczą nazwą „Pym Particles Production III LLC”. Wcześniejsze filmy z serii „Ant-Man” były określone jako „Pym Particles Production LLC” oraz „Pym Particles Production II LLC”.

Niestety, podobnie jak w przypadku innych plotek dotyczących planów Marvela, na jakiekolwiek potwierdzenie informacji musimy zaczekać pewnie do końcówki 2020 roku...

4. Faza Marvel Cinematic Universe

Źródło: https://mcuexchange.com/antman-3-develop-2021-production-start/

Tagi: Ant-Man Ant-Man 3 Marvel Marvel Cinematic Universe MCU