Roger Żochowski Roger Żochowski 16.10.2019 15:42
Death Stranding. Takie listy Hideo Kojima przekazał redakcjom
2411V

Death Stranding. Takie listy Hideo Kojima przekazał redakcjom

Jak już pewnie wiecie Hideo Kojima był niedawno w Polsce i odwiedził między innymi polski oddział PlayStation. Jak się okazuje jego wizyta nie była przypadkowa. 

Hideo nie tylko zwiedził starówkę w Warszawie, odwiedził CD Projekt RED i zjadł schabowego, ale zdążył też przygotować specjalne ramki z listem dla recenzentów, które osobiście podpisał, a które następnie osoby z polskiego oddziału PlayStation przekazały recenzentom największych redakcji w naszym kraju.

Poza nakreśleniem tego o czym jest gra, jak wygląda świat i w kogo mamy okazję się wcielić, Hideo podziękował też wszystkim za to, że zagrają w nową produkcję, zapowiadając, że to dopiero pierwsza gra jego nowego studia. Cała treść listu poniżej - będzie kolejne trofeum na ścianę w redakcji :) 

We wtorek rano trafiła również do nas kopia recenzencka gry i jak możecie się domyślać nasz redaktor spędził cały dzień i całą noc przy pierwszej sesji i teraz właśnie odsypia przygotowując się na kolejną. Recenzja na PPE pojawi się w dniu zejścia embarga czyli 1 listopada. Póki co o grze nie możemy pisać, ale sam fakt, że embargo schodzi niemalże tydzień przed oficjalną premierą może oznaczać, że zarówno sam Kojima jak i Sony nie boją się krytycznych recenzji.

Co jeszcze warto wiedzieć o Death Stranding? 

Tagi: