Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2019 21:24
Death Stranding z pełnym wyborem lokalizacji
1548V

Death Stranding z pełnym wyborem lokalizacji. Wydawca pozwoli dostosować dubbing i napisy

Polski oddział PlayStation potwierdził świetną wiadomość dla graczy wyczekujących na Death Stranding. Tytuł Hideo Kojimy nie będzie zmuszał graczy do wybrania jedynej słusznej lokalizacji. Poznajcie szczegóły.

Polski oddział PlayStation lokalizuje wszystkie najważniejsze produkcje i jedną z takich gier jest Death Stranding. Tytuł otrzyma polski dubbing oraz napisy, ale nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, że część graczy chciałoby posłuchać angielskich głosów i wczytywać się w przetłumaczone słowa. Na szczęście tym razem taka opcja będzie dostępna:

Death Stranding PS Polska

Wiadomość dostrzegł nasz czytelnik camos (dzięki!) – pytanie pojawiło się pod ostatnim materiałem PlayStation Polska, na którym ekipa przedstawiała PlayStation Plus Rewards. Sytuacja jest istotna, bo jak wiadomo w Spider-Manie od Insomniac Games natrafiliśmy na problem z dokładnym wyborem lokalizacji. Teraz opcja będzie dostępna, więc każdy zadecyduje, jakie głosy chce usłyszeć wczytując się w polskie lub angielskie napisy.

Możemy śmiało powiedzieć, że Sony w świetny sposób zadbało o grę Kojimy – firma przez kilka tygodni prowadziła ciekawą kampanię marketingową, poznaliśmy kolejne elementy układanki wykreowane przez zdolnego Japończyka, a teraz możemy wyczekiwać na kurierów z paczkami.

Jesteście zainteresowani Death Stranding? Przeczytajcie dodatkowe informacje:

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment