Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2019 15:31
Vampire The Masquerade Bloodlines 2  data
626V

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 ucieka z gorącego okresu. Gra zadebiutuje później

Dobre wieści dla portfeli, gorsze dla graczy wyczekujących na kontynuację Vampire: The Masquerade Bloodlines. Twórcy właśnie potwierdzili, że produkcja nie trafi na rynek w pierwszym kwartale 2020 roku. Nie jest to specjalne zaskoczenie.

Twórcy Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wciąż nie potwierdzili ostatecznej daty premiery oczekiwanej gry przepełnionej wampirami, ale studio wielokrotnie zapowiadało, że zamierza zapewnić przygodę w pierwszym kwartale 2020 roku.

Teraz możemy mieć pewność, że tytuł nie będzie próbował zmieścić się w napiętym harmonogramie pierwszych miesięcy przyszłego roku. Według oficjalnych informacji: jakość jest ważniejsza od wydania gry w Q1.

„Przez ostatnie trzy i pół roku ciężko pracowaliśmy, aby zapewnić godnego następcę Bloodlines 1. Dla nas oznaczało to nie tylko wywiązanie się z ambicji tej niezwykłej gry, ale również obowiązek nie powtórzenia jej błędów. Dziś musimy Wam powiedzieć, że potrzebujemy więcej czasu, by zadbać o produkcję, na którą czekacie. Chociaż Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zadebiutuje w 2020 roku, zdecydowaliśmy, że jakość jest cenniejsza od wydania gry w Q1.”

Nie jest to jednak duże zaskoczenie. Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 musiałoby rywalizować z hitami od największych producentów i chociaż gra pewnie trafiłaby do koszyków fanów marki, to jednak deweloperzy nie zamierzają się przepychać.

Najważniejsze jest jednak to, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zadebiutuje w 2020 roku.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.bloodlines2.com/en/dev-blog-post

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2