Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 18:55
Vampire The Masquerade Bloodlines 2 NPC
1430V

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 na długiej rozgrywce. Blisko 30 minut z wampirami

Na początku przyszłego roku odbędzie się premiera wyczekiwanego Vampire The Masquerade Bloodlines 2. Twórcy przywieźli do Kolonii spory fragment gry i dzisiaj możemy zerknąć na czysty gameplay. Tytuł potrzebuje jeszcze sporego dopracowania.

Wielu graczy z wielkim entuzjazmem przyjęło zapowiedź Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Za produkcję odpowiada Hardsuit Labs, ale nad całym projektem czuwa Paradox Interactive, więc możemy mieć nadzieję, że w dniu premiery tytuł będzie prezentował bardzo wysoki poziom.

Najnowszy gameplay raczej nie zachwyca – bohater przemieszcza się po lokacjach, wykorzystuje zdolności, ma okazję wbić kły w ofiary, ale nie bez powodu na ekranie widnieje napis „Pre Alpha”. Mimo wszystko trzeba obserwować produkcję, ponieważ przyznać, że potencjał w tej marce jest ogromny.

Mam też wrażenie, że dawno nie graliśmy w porządny tytuł o wampirach, który mógłby spełnić oczekiwania szerokiego grona odbiorców. Jeśli się nie mylę, to w zasadzie jedynie Dontno d Entertainment (Vampyr) pozwoliło nam wcielić się w krwiopijce.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2