Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.09.2019 16:21
Vampire: The Masquarade - Bloodlines 2. Na PDXCON 2019 nie pogramy w demo
382V

Vampire: The Masquarade - Bloodlines 2. Na PDXCON 2019 nie pogramy w demo

Studio odpowiedzialne za najnowszą część Vampire: The Masquarade poinformowało, że posiadacze biletów nie pograją w wersję demo, ale za to dostaną za darmo grę.

Studio Paradox Interactive zasmuciło fanów uniwersum Świata Mroku. Na najbliższym wydarzeniu w Berlinie, PDXCON 2019, które ma odbyć się pomiędzy 18 a 20 październikiem, nie pogramy w wersję demonstracyjną najnowszego Wampira. Twórcy tłumaczą się, że producent Hardsuit Labs wymusza skupienia się na tworzeniu produkcji, a nie na tworzeniu wersji demo - bo jak pamiętamy, data premiery jest zapowiedziana na pierwszy kwartał następnego roku, więc nie zostało za dużo czasu.

Nasuwa się tutaj jedno pytanie. Czyżby zespół Paradox Interactive nie wyrabiał się w czasie? Możliwe, że gra w obecnym stanie jest niegrywalna, więc zespół takim obrotem spraw wykupił sobie po prostu więcej czasu na doszlifowanie produkcji. 

Na imprezę w stolicy Niemiec są dostępne 3 wersje biletów. Główną atrakcją podczas wydarzenia miała być możliwość zagrania w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - ale jak sami widzimy, nie będzie to możliwe. W ramach rekompensaty, każdy posiadacz biletów otrzyma kod aktywujący grę dzień po premierze. Najtańszy z nich o nazwie "Baron" kosztuje 75 euro, więc jest to bardzo ciekawa opcja - wychodzi na to, że płacimy 15 euro za resztę atrakcji, takich jak przedmioty fizyczne czy zapowiedzi nowych gier. Jeśli jednak to do nas nie przemawia - do 3 października możemy zwrócić bilet.

 

 

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2