Iza Łęcka Iza Łęcka 16.10.2019 09:00
Killzone Online
2669V

PS5 z ogromnymi hitami na premierę? The Last of Us 2, Killzone i więcej w ankiecie OPM

Od prezentacji nowych szczegółów dotyczących PS5 pojawiają się kolejne spekulacje o grach przygotowanych na premierę nowej konsoli Sony. Przewidywania graczy podgrzał brytyjski oddział Official PlayStation Magazine, który wymienił cztery potencjalne hity na PlayStation 5.

Od wczoraj fani PlayStation zastanawiają się, czy dziennikarze Oficjalnego Magazynu PlayStation mogli już poznać pierwsze informacje dotyczące gier przygotowanych na premierę PS5. Redakcja przygotowała bardzo interesującą ankietę, w której pyta – „W jaką grę będziesz grać w dniu premiery PlayStation 5?”

Na liście pojawiają się cztery duże gry:

  • Horizon Zero Dawn 2
  • The Last of Us Part II Online
  • Killzone Online
  • Ghost of Tsushima PS5

Możemy podejrzewać, że Ghost of Tsushima będzie jednym z tytułów cross-generacyjnych, a Guerrilla Games opracowuje tajny projekt, którym podobno jest właśnie Horizon Zero Dawn 2. Naughty Dog wspomniało o samodzielnej wersji The Last of Us 2, która skupi się na sieciowych pojedynkach. A powrót marki Killzone? Nie jest sekretem, że Sony potrzebuje w swoim katalogu ekskluzywnych gier dobrej strzelanki, która przyciągnie fanów dynamicznej rozgrywki z giwerami w łapie.

Redakcja widząc ogromne pobudzenie fanów PlayStation wydała oświadczenie, w którym zaznaczyła, że lista gier jest „spekulacją”. Niektórzy uważają, że ankieta od OPM nie jest przypadkowa i ma pobudzić graczy przed pełną prezentacją tytułów przygotowanych na PS5.

W jaki tytuł z powyższej listy najbardziej chcielibyście zagrać?

Na naszym portalu również sprawdzicie:

Źródło: https://www.psu.com/news/killzone-online-the-last-of-us-part-2-online-ps5-launch-rumor/

Tagi: Ghost of Tsushima horizon zero dawn killzone online playstation 5 ps5 the last of us 2 online