Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2019 19:03
PlayStation Polska Rewards
5827V

PlayStation Plus Rewards w Polsce. Jak działają nagrody dla graczy? Tłumaczy PS Polska

PlayStation Polska postanowiło zachęcić subskrybentów PlayStation Plus i wytłumaczyć założenia PlayStation Plus Rewards. Specjalna oferta ma trafić w gust graczy, którzy poszukują przyjemnych zniżek na różne aktywności.

PlayStation Polska zaoferowało graczom PlayStation Plus Rewards. Są to specjalne zniżki dla graczy korzystających z abonamentu PlayStation Plus. Na dobry początek zainteresowani mogą sprawdzić cztery zniżki:

  • Pyszne.pl: 5 PLN jednorazowej zniżki dla każdego posiadacza PlayStation Plus do zamówienia.
  • Player.pl: 14-dniowy trial do pakietu Start dla każdego posiadacza PlayStation Plus, który nie posiada konta w Player.pl.
  • Helios: 15% zniżki przy kupnie biletów w standardowej cenie.
  • About You: 15% zniżki przy zamówieniu za min. 320 PLN

Szczegóły promocji postanowiło ujawnić PlayStation Polska, które przygotowało materiał ujawniający szczegóły oferty i pokazujące prosty sposób korzystania z propozycji. Są to oczywiście wyłącznie dodatki do samego PlayStation Plus.

Aktualnie PlayStation Plus Rewards trafi raczej w gust nielicznych graczy, ale musimy pamiętać, że w PPR będą pojawiać się inne zniżki, które mogą zostać docenione przez szersze grono odbiorców. Korporacja chce zapewnić „ekskluzywne oferty, rabaty i zniżki na cały asortyment produktów oraz usług”.

Korzystaliście już z PlayStation Plus Rewards?

Warto również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation plus PlayStation Plus Rewards ps plus