Iza Łęcka Iza Łęcka 11.10.2019 22:21
PS5 preorder
12235V

PS5 do zamówienia w kolejnym sklepie. Pierwsi gracze mogą składać preordery

Sony ujawniło kolejne szczegóły PS5, więc gracze są już skłonni wyłożyć pieniądze na konsolę. Jeśli mieszkacie w Holandii lub Danii, już teraz możecie złożyć zamówienie przedpremierowe na PlayStation 5 i następnie wyczekiwać na kurierów. Za 12-14 miesięcy postawicie sprzęt obok telewizorów.

Jeśli wierzyć przeciekom, to już na początku 2020 roku odbędzie się impreza Sony, na której zostanie zaprezentowane PS5. Podczas imprezy powinniśmy zobaczyć nie tylko samo urządzenie, ale poznać również ostateczną specyfikację.

Nie zamierzacie czekać do tego wydarzenia i już chcecie mieć pewność, że w dniu premiery kurier Was odwiedzi? Game Mania (działa na terenie Holandii i Danii) zachęca swoich klientów do składania zamówień przedpremierowych. Zainteresowani mogą wyłożyć 50 euro, by mieć pewność, że w dniu premiery będą mogli zagrać na nowej konsoli Sony.

Jest to pewnie jakieś rozwiązanie. Jeśli japońska korporacja dobrze rozegra kampanię promocyjną i będziemy świadkami przynajmniej takiego zainteresowania jak w przypadku PlayStation 4, to ponownie możemy stanąć w długich kolejkach, z których tylko nieliczni gracze wrócą do domów z nową konsolą. Należy na pewno wspomnieć, że pierwszy preorder na PS5 pojawił się w szwedzkim MediaMarkt. Firma wyceniła konsolę na 9999 szwedzkich koron (około 3993 zł).

Gdy podobna opcja pojawi się w Polsce – będziecie składać zamówienie przedpremierowe na PS5? Zapraszamy do udziału w ankiecie.

PS5 preorder

Warto przeczytać na naszym portalu:

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-preorders-are-now-open/

Tagi: PlayStation 5 preorder PS5 Sony