Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2019 17:12
Demon’s Souls Remastered na PS5
1368V

Demon’s Souls Remastered na PS5? Bluepoint Games ma pracować nad kompletnym odświeżeniem gry

Od czasu do czasu pojawiają się kolejne przecieki dotyczące PS5, ale najnowsze doniesienia znanego informatora rozgrzeją tłumy. Tajny projekt Bluepoint Games przygotowany dla konsoli Sony to podobno pełne odświeżenie Demon’s Souls.

PS5 zadebiutuje na rynku pod koniec 2020 roku. Najważniejsze studia współpracujące z Sony już posiadają devkity i możemy mieć pewność, że jedną z ekip rozwijających grę na PlayStation 5 jest Bluepoint Games.

Studio jest uważane za „mistrzów remasterów”, bo to właśnie oni opracowali między innymi God of War Collection (PS3), The Ico & Shadow of the Colossus Collection (PS3), Metal Gear Solid HD Collection (PS3, X360), Uncharted: The Nathan Drake Collection (PS4), Gravity Rush Remastered (PS4) oraz Shadow of the Colossus (PS4).

Twórcy już potwierdzili przygotowanie gry na PlayStation 5, a według najnowszych doniesień – Bluepoint Games opracowuje Demon’s Souls Remastered na premierę nowej generacji. Tytuł będzie dostępny oczywiście wyłącznie na konsoli Sony i ma być pełnym odświeżeniem. Pod względem jakości Demon’s Souls na PS5 ma zaoferować jakość znaną z odrestaurowanego Shadow of the Colossus na PlayStation 4.

Podkreślam – jest to wyłącznie plotka... Ale podzielił się nią Tidux, znany informator, który wielokrotnie chwalił się przedpremierowymi nowinkami z obozu Sony.

Więcej o nadchodzącej generacji przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: demon's souls FromSoftware Namco Bandai Partners playstation 5 ps5 sony