Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2019 19:40
Horizon Zero Dawn Aloy
2054V

Horizon Zero Dawn 2 coraz bliżej? Guerrilla Games ma szykować się do ujawnienia gry

Guerrilla Games nadal nie potwierdziło swoich kolejnych planów, ale studio wspomniało o chęci rozwijania świata Horizon Zero Dawn. Nowa produkcja trafi już pewnie na PS5 i twórcy mogą szykować się do pierwszej prezentacji.

Nadal nie wiemy, kiedy dokładnie zostanie zaprezentowany PlayStation 5, ale możemy podejrzewać, że ważną rolę na wydarzeniu odegra Guerrilla Games. Twórcy rozwijają tajną produkcję, którą prawdopodobnie jest Horizon Zero Dawn 2.

Pokaz gry może odbyć się szybciej niż sądzimy. Darren Randall – główny animator z holenderskiego studia – opublikował serię zdjęć z Goodbye Kansas Studios. Jest to firma zajmująca się tworzeniem kapitalnych CGI – to właśnie oni stworzyli materiał promujący z Cyberpunka 2077 (zwiastun z E3 2019).

W Sieci nie brakuje domniemań, że Darren Randall był uzgadniać projekt przygotowania pierwszej zajawki Horizon Zero Dawn 2. Sony może wspomnieć o rozwoju nowego projektu już pod koniec roku (PlayStation Experience) lub na początku przyszłego (PlayStation Meeting).

Są to oczywiście domysły, ale w naszej branży podobne ruchy nie dzieją się bez przyczyny, a jak wiadomo Guerrilla Games od pewnego czasu pracuje nad wciąż nieujawnionym tytułem.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://www.gamesradar.com/guerrilla-games-goodbye-kansas-mocap/

Tagi: guerilla games Horizon Zero Dawn horizon zero dawn 2 playstation 5 PS5 Sony