Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2019 15:18
Need For Speed Heat auto
2023V

Need for Speed Heat w 4K. Gameplay pokazuje karierę i szybką jazdę

W listopadzie na półki sklepowe przyjedzie nowa odsłona serii Need for Speed, więc dzisiaj możemy zapoznać się z nowymi wyścigami. Zobaczcie czysty gameplay z Need for Speed Heat, na którym nie brakuje pięknych samochodów.

Need for Speed Heat zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Premiera gry została zaplanowana na 8 listopada, więc gracze mogą już teraz szykować pieniądze i wolny czas na nowy tytuł Ghost Games.

Twórcy już wcześniej potwierdzili, że w Need for Speed Heat otrzymamy dostęp do pełnoprawnej kampanii, a dzisiaj opublikowano pierwsze materiały z wyścigów. Jak to wygląda? Przekonajcie się włączając poniższe fragmenty rozgrywki – redakcje sprawdzały tytuł przez cztery godziny, więc wkrótce powinny zadebiutować kolejne urywki z historii.

Wkrótce powinny zostać przedstawione kompletne recenzje najnowszego tytułu Ghost Games, więc zainteresowani będą mogli zadecydować, czy warto w tym roku wybierać się do Palm City. Gra w zasadzie nie ma większej konkurencji, więc sympatycy gatunku mogą mieć jedynie nadzieję, że szwedzkie studio tym razem nie zawiedzie.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Heat