Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.10.2019 21:40
nfs heat
5296V

Need for Speed Heat. Opublikowano mapę, po której pojeździmy za niecały miesiąc

Na blogu NFS Polska pojawił się wpis, w którym możemy poczytać o mieście, po którym przyjdzie nam pojeździć w nadchodzącej produkcji od studia Ghost Games.

Jak już dobrze wiemy, Need for Speed Heat jest w złocie - według deweloperów, produkcja została dopięta na ostatni guzik i nie dostanie żadnych opóźnień. Nadszedł więc czas na promocyjne materiały, które powinny zachęcić maniaków gier wyścigowych do kupna najnowszej odsłony Need For Speeda.

Na blogu NFS Polska pojawił się wpis, gdzie to użytkownik o pseudonimie Inventer89 podzielił się z nami dwoma obrazami, przedstawiającymi Palm City (za dnia i nocy) - miasto, po którym przyjdzie nam zmierzyć się z innymi wirtualnymi kierowcami. Opisuje on również drogę, przez jaką musieli przebrnąć programiści, aby dostarczyć nam wiele niezapomnianych chwil podczas zwiedzania miasta inspirowanego na Miami.

Przypomnijmy, że Need For Speed Heat zmierza na PC, Xboksa One oraz PS4, premiera zapowiedziana jest na 8 listopada bieżącego roku.

Po pustynnych klimatach w Need for Speed Payback rodem z Nevady, zespół Ghost rozpoczął poszukiwania dużego miasta, które będzie żywe, idealne do policyjnych pościgów, a jednocześnie uchwyci atmosferę ulubionych części serii Need for Speed - Most Wanted 2005 i Undeground. Zaczęły się zatem żmudne poszukiwania miast, które gracze znają, ale którego jeszcze w serii nie było. Wybór padł na Miami - tętniące życiem, pełne neonów, wielokulturowe miasto z niezwykłą sztuką uliczną. Choć Miami wielu z nas kojarzy ze skąpanymi w słońcu palmami, w grze doświadczymy zmiennych warunków pogodowych. Nie zabraknie więc pochmurnego nieba czy opadów deszczu. Obszar w NFS Heat to połączenie obszarów Miami i Florydy z górami Blue Ridge w Georgii, by zapewnić odpowiednią różnorodność obszaru. Do odkrycia jest ogromne miasto, a okolica oferuje wspaniałe panoramiczne widoki podczas jazdy samochodem.

O najnowszej odsłonie NFS, warto przeczytać:

Źródło: https://nfspolska.pl/news/1172/poznaj-palm-city-najlepszy-swiat-serii-need-for-speed?fbclid=IwAR2vKp9jvOV1A4N2UymrfH7TWBTAC9qPOd9CnYp3xUTdF5n-Ybpaa8hMuLM

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Heat