Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 13:56
NFS Heat
880V

Need for Speed Heat stawia na AR. NFS Heat Studio pozwoli na przeniesienie samochodów na ulice

Electronic Arts dba o ciekawą promocję swoich nadchodzących wyścigów. Wydawca właśnie zapowiedział aktualizację NFS Heat Studio, dzięki której gracze otrzymają szansę przeniesienia stworzonych samochodów z Need for Speed Heat do rzeczywistości.

Need for Speed Heat nadjedzie do graczy 8 listopada. Gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, ale zainteresowani fani czterech kółek mogą już teraz cieszyć się ciekawą aplikacją – w NFS Heat Studio gracze tworzą niestandardowe samochody, które następnie otrzymają szansę przerzucenia do pełnej wersji produkcji.

NFS Heat Studio okazało się sporym sukcesem – sympatycy gatunku spędzają średnio 24 minuty na kreowaniu „najdzikszych, najbardziej wyrazistych projektów” i już teraz stworzono ponad 2 miliony unikalnych pojazdów. Najpopularniejszymi modelami są Nissan 180sx 1996, Nissan Skyline GT-R VSpec1999 i Nissan 350Z.

Dzisiaj deweloperzy zapowiedzieli sporą ciekawostkę, ponieważ trwają prace nad aktualizacją aplikacji NFS Heat Studio – twórcy chcą umożliwić posiadaczom smartfonów z obsługą AR przeniesienie zaprojektowanych wozów do swojego domu lub na ulicę.


„Funkcja rozszerzonej rzeczywistości dostarczana jest wraz z integracją z cieniami i światłem, dzięki czemu wyświetlane na telefonie samochody lepiej wpasowują się w otoczenie, w którym się znajdują. Możliwe jest również elastyczne skalowanie, w którym samochody mogą być prezentowane we wszystkich rozmiarach - od niewielkiego modelu samochodu aż po rzeczywiste rozmiary. Gracze mogą obracać je w aplikacji, aby mieć pewność, że będą mieć idealne zdjęcie do opublikowania w mediach społecznościowych. ”

Będzie to na pewno spora przyjemność dla entuzjastów marki Need for Speed, którzy od dawna czekają na premierę nowej gry. Studio jednocześnie podkreśla – co tydzień, aż do premiery Need For Speed Heat, zespół będzie wzbogacać aplikację o nowe modele samochodów do przerobienia.

Warto się również zainteresować:

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Heat