Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 21:50
Need fo r Speed Heat
1618V

PSX Extreme: Graliśmy w Need for Speed Heat - bez rewolucji

Ghost Games powinno właśnie kończyć prace nad najnowszą odsłoną serii Need for Speed. Redakcja PSX Extreme miała okazję zapoznać się z tytułem i zainteresowani mogą przeczytać dogłębną zapowiedź Need for Speed Heat. W skrócie? Rewolucji nie stwierdzono.

Need for Speed Heat był zdecydowanie ozdobą tegorocznych targów w Kolonii. Gracze z całego świata chcieli zapoznać się z tytułem Ghost Games i redakcja PSX Extreme mogła poświęcić grze dłuższy czas. Jak wypadają oczekiwane wyścigi?

„Teoretycznie mamy tu wszystko, za co fani kochają serię. Walkę na trasie z policją, otwarte miasto Palm City mocno inspirowane Miami, możliwość ścigania się za dnia w legalnych wyścigach z cyklu Speedhunters Showdown, w którym zarabiamy kasę na zakup nowych fur i rozbudowywanie garażu, oraz moje ulubione, nocne i już nie do końca legalne zawody (NFS Undergroud, biczys!), w których trzeba uważać nie tylko na reputację, ale i skorumpowanych gliniarzy, którzy mogą mocno uszczuplić nam portfel.”

Powyższe słowa to wstęp do wrażeń Rogera, który na początku musiał pokonać Monikę, by udać się na stoisko Electronic Arts, ale nasz naczelny nie mógł odpuścić i chciał jak najszybciej sprawdzić grę.

Tekst Rogera to w zasadzie tylko przedsmak wrażeń z Kolonii – ekipa PSX Extreme przygotowała sporo ciekawych tekstów, które zapowiadają nadchodzące hity. Standardowo wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj, numer zamówicie w sklepie wydawcy.

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Heat

Nie przegap