Iza Łęcka Iza Łęcka 15.10.2019 10:02
Zoe Kravitz The Batman
730V

The Batman z Catwoman. Zoe Kravitz gwiazdą filmu z Robertem Pattinsonem

Matt Reeves odnalazł swoją Catwoman. Zoe Kravitz została jedną z gwiazd „The Batman”, w którym główną rolę otrzymał Robert Pattinson. Wkrótce poznamy pozostałą obsadę zupełnie nowej produkcji.

Matt Reeves rozpoczął kompletowanie kadry do nowego Batmana, jednak jak na razie nie zamierza się zbytnio śpieszyć. W ubiegłym tygodniu Ana de Armas, Ella Balinska, Eiza Gonzalez oraz Zoe Kravitz brały udział w rygorystycznych testach, w których uczestniczył nawet Robert Pattinson. Reżyser chce mieć pewność, że bohaterowie będą do siebie idealnie pasować, dlatego też wybór padł na córkę muzyka Lenny’ego Kravitza i aktorki Lisy Bonet.

W rolę Kobiety Kot wcieliło się już kilka aktorek – Julie Newmar, Lee Meriwether oraz Eartha Kitt w serialu telewizyjnym (lata 60.), a Michelle Pfeiffer, Halle Berry i Anne Hathaway wystąpiły na większym ekranie.

Zoe Kravitz na swoim koncie posiada już kilka ról w znanych produkcjach. Aktorka grała między innymi w: „X-Men: Pierwsza klasa”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”, a nawet podkładała głos pod Mary Jane Watson w „Spider-Man: Into the Spider-Verse”.

„The Batman” zadebiutuje 25 czerwca 2021 roku. W filmie ma wystąpić szereg przeciwników Batmana, a zgodnie z doniesieniami, Matt Reeves tworzy zupełnie nowe uniwersum. Dlatego też wybór każdej osoby zdaje się być dopasowany z największą dokładnością i jest długo konsultowany – aktorzy mają występować w wielu kolejnych produkcjach.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/batman-zoe-kravitz-nabs-catwoman-role-1247050

Tagi: Matt Reeves Robert Pattinson The Batman Zoe Kravitz