Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2019 22:30
catwoman
1772V

The Batman to początek nowej serii. W Catwoman może wcielić się czarnoskóra aktorka

Matt Reeves pracuje nad nowym filmem z Batmanem w roli głównej i według najnowszych doniesień „The Batman” to początek czegoś wyjątkowego. Reżyser ma dbać o najmniejsze detale, ponieważ twórca nie rozwija jednej produkcji – Reeves otrzymał podobno za zadanie stworzenie całego uniwersum.

„The Batman” z Robertem Pattinsonem może okazać się czymś wyjątkowym. Zdaniem informatorów, Matt Reeves bardzo spokojnie planuje każdy ruch, ponieważ na barki reżysera zostało zrzucone poważne zadanie – to właśnie on ma stworzyć całą nową serię filmów z Obrońcą Gotham w roli głównej.

Mark Hughes z Forbes jest przekonany, że właśnie są kreowane podwaliny pod przynajmniej trylogię, ale Reeves może stanąć za sterami kolejnych projektów. Warner Bros. bardzo wierzy w twórcę, który otrzymał dużą swobodę w projektowaniu nowego Batmana.

Wkrótce mamy otrzymać kompletne informacje dotyczące między innymi castingów, ponieważ prace na planie rozpoczną się pod koniec 2019 lub na samym początku 2020 roku. Na liście nazwisk pojawia się kilka ciekawych typów:

  • Ben Kingsley jako Hugo Strange
  • Ice Cube lub John Goodman jako Harvey Bullock
  • Matthew Rhys jako Dwie Twarze
  • Simon Pegg lub Charles Dance jako Alfred

Matt Reeves me jeszcze jeden cel – według najnowszych doniesień, reżyser chce, by w Catwoman wcieliła się czarnoskóra aktorka. Pierwotnie Reeves chciał zatrudnić do tej roli Zoë Kravitz, ale Amerykanka ma bardzo napięty harmonogram. Z tego powodu właśnie trwają poszukiwania odpowiedniej osoby do ważnej roli dla całego „The Batman”.

Polecamy także na naszym serwisie:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/batman/the_batman/the-batman-catwoman-casting-news-could-be-imminent-actress-of-color-being-sought-for-the-role-a170865

Tagi: batman Matt Reeves the batman