Tytus Stobiński Tytus Stobiński 09.10.2019 15:55
Anthem
3497V

Anthem rozdawane za darmo dla wybranych graczy. Nowa gra Bioware coraz bliżej upadku?

Anthem z całą pewnością zawiodło oczekiwania graczy oferując zbyt mało oryginalnego i świeżego gameplayu oraz prezentując zdecydowanie gorszą oprawę graficzną niż podczas pamiętnej prezentacji podczas targów E3.

Pamiętacie sytuacje kiedy to Fallout 76 był w zasadzie rozdawany przez sklepy za darmo przy zakupie odpowiednich akcesoriów, byle tylko pozbyć się niechcianej produkcji, która zalegała w magazynach? Mamy więc do czynienia z analogicznym zdarzeniem. Sieć brytyjskich sklepów Currys postanowiło wyjść na przeciw klientom, którzy potrzebują kupić kontroler do PlayStation 4 lub Xboksa One. 

Ci, jeżeli zdecydują się teraz na zakup dodatkowego pada, to w gratisie otrzymają najnowszą produkcję Bioware. Sklep rozdaje egzemplarze Anthem do różnych wersji kolorystycznych DualShocka 4, więc konsumenci nie muszą czuć się zmuszeni do zakupu klasycznej, czarnej edycji. 

Anthem wraz z Bioware wciąż na rynku pozostają. Jaka przyszłość czeka jednak zarówno grę, jak i developera? Czas pokaże, w sieci krążą plotki, że tytuł może przejść na model free to play, co z pewnością nie byłoby złą decyzją i spowodowało wzrost graczy chętnych do zabawy.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts