Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2019 19:47
Anthem żołnierz
1813V

Anthem w EA Access i Origin Access. Gra walczy o przetrwanie

Po licznych promocjach, specjalnych ofertach i wyprzedażach, Electronic Arts sięga po kolejną próbę ściągnięcia do Anthem nowych graczy. Wydawca wrzucił grę do wszystkich własnych abonamentów. Teraz z produkcją zapoznacie się za 14,99 zł.

Anthem zadebiutowało na rynku 22 lutego 2019 roku i po niespełna siedmiu miesiącach produkcja wylądowała w EA Access oraz Origin Access. Jak wiadomo wcześniej z dostępu do gry mogli cieszyć się subskrybenci Origin Access Premier, ale w tym wypadku cena usługi jest znacznie wyższa od standardowych wersji.

Sytuacja jest w zasadzie bardzo wymowna – Anthem potrzebuje graczy, więc BioWare oraz Electronic Arts zdecydowali się na taki wyraźny ruch. W rezultacie pozycja kanadyjskiego studia jest dostępna już za 14,99 zł (miesiąc).

Czy ten ruch pomoże Anthem? Na pewno niezbędne jest odpowiednie działanie samych deweloperów, którzy muszą opracowywać ciekawą i angażującą zawartość. Bez stosownych rozszerzeń, nawet wydanie tytułu za darmo nie pozwoli zapełnić serwerów.

Sprawdź też:

Źródło: Electronic Arts

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts

Nie przegap